Databig

Naše služby

Společnost Databig je dynamickou technologickou společností zaměřující se na oblasti vývoje e-commerce řešení, automatizace, umělé inteligence a také na tvorbu digitálního obsahu.

Moderní e-shopové řešení

Databig poskytuje komplexní e-shopové řešení pro Vaši společnost. Řešení zahrnuje administrační sekci, databázi i frontend se všemi funkcemi, které od moderního e-shopu můžete očekávat.

Umělá inteligence

Zabýváme se výzkumnou činností v oblasti umělé inteligence. Vyvíjíme chytrá řešení pro automatické generování obsahu v e-commerce nebo rozpoznání obrazu v logistice.

Automatizace v e-commerce

Specializujeme se na vývoj systémů v oblasti nákupu nebo logistiky, které ulehčují práci zaměstnancům a v rutinních úkolech zcela nahrazují jejich činnost.

Výpočet optimální ceny a dostupnosti

Poskytujeme řešení pro automatický výpočet optimální ceny a dostupnosti pro Vaše zboží. Systém je také schopen cenu měnit autonomně, či odešle upozornění pověřené osobě.

Záznam z konferencí a video prezentace

Poskytujeme služby spojené s tvorbou video obsahu. Zajištujeme záznam nebo on-line vysílání z konferencí a tvorbu video prezentací firem nebo jejich produktů.